0%.

Loading

ПриватБанк і Visa. Додаток «Термінал» на iPhone

Банки і фінанси

2023

Visa®, Privat Bank®

ПриватБанк і Visa. Додаток «Термінал» на iPhone

Подорожували у часі, щоб порівняти додаток «Термінал» із епохальними винаходами для підприємців.
Комунікація
Рекламна кампанія
Відеоролик

Ситуація

Додаток «Термінал» дозволяє мікро-, малим і середнім бізнесам використовувати смартфон як POS-термінал. Підприємці давно чекали, коли він стане доступним на пристроях з iOS. Восени 2023 ПриватБанк і Visa першими в Україні запустили цю технологію на айфонах. Ми стали лише четвертою країною в Європі і сьомою у світі, де підприємці мають таку можливість.

Виклик

Це була спільна рекламна кампанія трьох брендів: ПриватБанка, Visa та Apple. Кампанія мала привернути увагу тих, хто чекав «Термінал» на iPhone. Але також потрібно було довести крутість технології тим підприємцям, які не поспішали відмовлятися від звичайних терміналів, готівки чи «можна на карту».

«Термінал» полегшує життя підприємців, робить їх мобільнішими, сприяє розвитку бізнесу. Бо замість того, щоб возитися з додатковим обладнанням, тепер можна просто простягнути клієнту свій iPhone і прийняти оплату.

Ми дійшли думки, що

це — технологія майбутнього, яка існує вже сьогодні.

Так само, як колись технологією майбутнього вважалися кредитна картка, чи гроші, чи бартер… І лише далекоглядні підприємці, які не боялися рухатися вперед, зробили ці ноу-хау нормою. Ми присвятили ролик таким підприємцям-першопрохідцям.

Головний герой — приватний перукар, який вже оцінив «плюшку» цивілізації. А далі — його пра-пра-пра–пра-пра-попередники, які колись теж не побоялися нового.

Можна сказати, що і герої ролика, і користувачі «Терміналу», і ПриватБанк разом з Visa довели важливий меседж:
“Хто не боїться бути першим, той має всі шанси увійти в історію.”
ПриватБанк і Visa. Додаток «Термінал» на iPhone ПриватБанк і Visa. Додаток «Термінал» на iPhone
Сподобалось?
Перегляньте й інші наші проєкти ↓

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід перегляду на нашому сайті. Для отримання додаткової інформації прочитайте нашу .