0%.

Loading

Клініка здоровʼя та краси

Догляд і краса

2023

Grace®

Клініка здоровʼя та краси

Grape оновили айдентику та стратегію комунікації клініки Grace.
Стратегія
Комунікація
Ребрендинг

Про проєкт

Клініка Grace — перший приватний медичний заклад в Україні, де почали пропонувати клієнтам комплексний підхід до здоровʼя та краси. Тут орієнтуються на потреби й запити кожного клієнта та допомагають досягти балансу між внутрішнім відчуттям себе й зовнішнім виглядом. Не змінюють людину, а вдосконалюють її. 

У 2007 році Grace почала роботу як клініка пластичної хірургії, а з часом розширила спектр послуг. У 2021 році Grace вже мала репутацію преміальної, чи навіть люксової клініки пластичної хірургії за рівнем лікарів, сервісу, аудиторії, цінової політики, з власним маєтком, історією й експертизою. Проте ця історична закритість та “елітарність” почали заважати розвитку бренду і бізнесу клініки.

Завдання

Оновити стратегію бренду клініки, розширити та омолодити аудиторію клієнтів. Тож бренд-маркетингова агенція Grape допомогла клініці розставити правильні акценти у стратегії, дизайні та комунікації.
Рішення Рішення

Рішення

Відвідувачів клініки здоровʼя та краси об'єднує те, що вони завжди ставлять себе та своє здоров'я на перше місце: обирають профілактику, а не лікування, обирають сон та здорове харчування, обирають топових фахівців та сучасне обладнання — обирають Grace.

Так з'явилось стратегічне повідомлення:
«Grace — це клініка для тих, хто обирає себе». 
І воно отримало пряме продовження в дизайні та комунікації.
 


Клініка здоровʼя та краси


Наголос над літерою «а́» у логотипі — це любов до себе та до власної винятковості. Адже коли ми себе любимо, ми завжди робимо акцент на собі.
Клініка здоровʼя та красиКлініка здоровʼя та краси
Клініка здоровʼя та краси
Клініка здоровʼя та краси
Клініка здоровʼя та краси
Сподобалось?
Перегляньте й інші наші проєкти ↓

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід перегляду на нашому сайті. Для отримання додаткової інформації прочитайте нашу .