0%.

Loading

Gonzo. Маленькі снеки з велииииким смаком

Food

2023

Carpathian mineral waters®

Gonzo. Маленькі снеки з велииииким смаком

Разом із Gonzo створили комунікацію, яка стала вже четвертою спільною роботою. 
Communications
Advertising campaign
Video

Situation

At the beginning of the full-scale invasion, the situation in the snack market changed, with international players losing ground due to logistical problems. Instead, local companies came to the fore and increased their competitiveness. People began to choose national manufacturers more which led to an increase in sales.
In order to establish themselves in leadership positions, Gonzo decided to update their communication and test the limits of common sense for the fourth time already.

Рішення

В 2018 році ми розробили стратегію, з якою бренд працює і досі: Gonzo — снеки з найсильнішим смаком. Секрет у тому, що смакові добавки рівномірно розподіляються ззовні і всередині снеку. Виходить, що смак опиняється всюди. 

В минулорічних комунікаціях ми познайомили аудиторію з сильним і несподіваним смаком, з дахозносною насолодою від Gonzo та снеками, якими не хочеться ділитися.

Кампанія 2023 року розкриває стратегію смаку з іншої сторони. Смак Gonzo настільки насичений та божевільний, що змінює тебе і реальність навколо. Саме це ми і показали в новій комунікації, слоган якої: “Маленький снек — великий смак”. 

Ролик

Чи відомий вам вислів “симфонія смаку”? Нам-то так, бо ми куштували Gonzo. Це — коли смакові рецептори вибухають. І голова вибухає. І ти сам наче стаєш снеком. Відчуваються всі спеції та смаки. Буквально, наче вони вириваються з пачок та кидаються на тебе. Звучить, як готовий ролик. О, дивіться, так він дійсно готовий.

Результати

Чи стали люди більше хрустіти Gonzo? Цифри кажуть — так. 
На території, де було запущено рекламну кампанію, за 3 місяці продажі зросли на 14%.
Неймовірний смак шириться, і хто знає, може, в наступній кампанії він захопить світ.


Попередні комунікації про сильний смак дивіться далі.
Тільки пожувати щось візьміть. 
Like?
Check out our other projects ↓

We use cookies to improve your browsing experience on our site. For more information, please read our .