0%.

Loading

Банки і фінанси, Цифрові сервіси

2023

MoneyBus®

MoneyBus — перша в країні доставка валюти

Стратегія
Комунікація
Дизайн
Відеоролик

00:00

Ситуація


В Україні працює близько 4000 обмінних пунктів. Більшість з них — малі, незручні та сумнівні будки. Походи в які не несуть позитивних емоцій, бо обмін в них — це стрес, недовіра та втрата часу. Засновники компанії задумались про нове рішення, яке змінить природу валютних операцій. “Якщо люди ходять по валюту, то чому валюта не ходить до них?” З цих слів і зародилась ідея створити першу в країні доставку валюти у вигляді броньованого авто з водієм, касиром та охоронцем.
Наша задача – познайомити киян з новим сервісом.

Процес


Розпочали ми з повної деконструкції сервісу, що допомогло нам виділити головні переваги: 

– унікальність, бо відсутні альтернативи; 
– надійність, завдяки водію, касиру та охоронцю; 
– швидкість, адже валюта може прибути навіть за 40 хвилин.

Потім визначили, хто і чому буде зацікавлений у послузі доставки. Це IT-вці, люди на керівних посадах, перегонщики авто, криптовалютчики та інвестори. Провели інтервʼю та помітили, що у них є спільна риса — бажання комфорту та безпеки під час обміну. Саме тому звичайні обмінники їх не влаштовували, а наша послуга зацікавлювала.

З досліджень сформували стратегічне повідомлення: «MoneyBus — перша в країні доставка валюти». Воно стало основою для розбудови комунікаційної системи, яка включала в себе відео, PR, роботу з лідерами думок та таргетовану рекламу в соціальних мережах.

Рішення

Рішення

 
Щоб показати першість послуги, ми обрали образ супергероя. Подумали, що MoneyBus наділили суперсилою доставляти валюту. Він вирішує валютні питання киян з готівкою або криптою. А ще робить це швидко та безпечно. 

Виходить, він — справжній супергерой. А так як ми в команді фанати кіно та мультфільмів про надлюдей, вирішили зробити ролик в стилі коміксного мульта, де MoneyBus виручає героїв, яким край необхідна доставка.

На початку роботи одразу вирішили, що для озвучки нам потрібен супергеройський голос. Саме тому і обрали Дмитра Гаврилова, який озвучує українського Дедпула.

А ще наш охоронець пройшов цілих 5 етапів змін.

 
MoneyBus — перша в країні доставка валютиMoneyBus — перша в країні доставка валюти

Ролик

 


Графічна історія розповідає про подорож броньованого авто — MoneyBus — столичними вулицями. Він оперативно реагує на мані-виклики, швидко приймає їх з будь-якого району міста та хутко доставляє потрібні суми під офіси і під'їзди. 
Наповнили ролик пасхалками — від Батьківщини-Матері до Комфорт Тауна — адже яке супергеройське кіно без цього.

Віжуали

 
У віжуалах продовжили коміксну стилістику, щоб зберегти супергеройську тему. Зробили 5 історій про подорожі MoneyBus Києвом.

  
Лендинг та застосунок

Продовжуючи позиціонування унікальності, зробили перший застосунок та сайт для доставки валюти. Задизайнили їх в супергеройському стилі з нашими віжуалами. Тепер можна і валюту продати, і комікс полистати.

 
MoneyBus — перша в країні доставка валютиMoneyBus — перша в країні доставка валюти

Результати

 
За перший місяць рекламної кампанії кількість замовлень зросла у 5 разів. Вже за тиждень ротації ролику і віжуалів ми виконали KPI — 15 замовлень на добу. Виросла впізнаваність бренду. За 3 місяці проведення кампанії люди, на яких не таргетувались матеріали, все одно дізнавались про сервіс MoneyBus. А найпопулярніший коментар на сторінці фейсбук — “манібас-канабіс”.

MoneyBus — перша в країні доставка валюти
Дивіться інші наші проєкти

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід перегляду на нашому сайті. Для отримання додаткової інформації прочитайте нашу .