0%.

Loading

Ритейл

2023

Eva®

Косметика для тебе і тебе

Рекламна кампанія декоративної косметики Patricia Ledo від EVA 
Комунікація
Дизайн
Рекламна кампанія

00:00

Продукт

Patricia Ledo – декоративна косметика з французьким флером, але українським корінням. 
Це власна торгова марка мережі магазинів EVA, яка виготовляється на заводах Франції та Польщі, а продається на поличках б’юті-ритейлера. 
 
Patricia Ledo – косметика категорії «бюджетний люкс». Чому? Адже за досить приємну ціну можна купити декоративну косметику, яка не тільки естетично виглядає на обличчі, але й в руках. До цього часу про пудри, тіні, хайлайтери та блиски Patricia Ledo дізнавались лише геройки та кешбойки, які відвідували магазин чи були підписницями EVA в соцмережах. 
Ідея

Занурившись у пошуки косметичних інсайтів, відгуків та гігабайти б’юті-експериментів, ми знайшли одну цікаву штуку. З'ясувалося, що в середньому, кожна жінка дивиться на своє відображення приблизно 8 разів на день: вдома, по дорозі на роботу, кілька разів на роботі і після неї. 
 
Але (правда життя) – коли ти подобаєшся собі, коли ти задоволена своїм зовнішнім виглядом, – ти дивишся на себе значно частіше. 
Ти реально не пропускаєш будь-якої нагоди помилуватися своїм відображенням. 
“Patricia Ledo – косметика, з якою хочеться дивитися на себе частіше”
 А потім: Бо тобі подобаються ці подовжені вії, блиск хайлайтера та червоний на губах. 
“Patricia Ledo. Косметика для тебе і тебе ”
А потім і ідея роликів, у яких нашим героїням настільки хочеться дивитися на себе частіше, що вони не пропускають жодного предмета, в якому можна розглянути своє відображення. Будь-яка річ, у якій можна роздивитися свій мейк, стає для них дзеркалом. До якого хочеться повертатися знову і знову. 
 
Тож ми зняли три ролика, кожен із яких відповідає за певну групу косметики: губи, очі, обличчя. 
 
У продуктових віжуалах головною героїнею стає наша косметика – помада, підводка, туш, які теж не можуть відірватися від свого відображення. А естетичність косметики і різний настрій колекцій підкреслили мінливим настроєм неба. 
Косметика для тебе і тебе
Сподобалось?
Перегляньте й інші наші проєкти ↓

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід перегляду на нашому сайті. Для отримання додаткової інформації прочитайте нашу .