ВКРАЇНА ТРЕВЕЛ

СИТУАЦІЯ

Українці, як нація, перебувають у стані пошуку своєї історії, ідентичності, унікальності. Ми шукаємо нові історії, людей, місця і факти, якими зможемо пишатися, які зможемо відкривати і ділитися з іншими, використовуючи багатий світ технологій.

Сьогодні є різні підходи до маршрутів країною, подорожей по Україні, але дефіцит інформації і зручності використання контенту не менш актуальні.

ЗАВДАННЯ

«Київстар», як національний оператор, прагне надавати українцям можливість пізнавати свою Батьківщину за допомогою сучасних технологій. Початок роботи стандарту 3G в Україні відкрив нові можливості для взаємодії з користувачами функціональних смартфонів через застосування мультимедійного контенту.

ІДЕЯ

З мобільним додатком Vkraina Travel 3G кожен українець може дізнатися нові цікаві факти з історії України. Можна відвідати популярні і приховані від очей туристів місця, щоб насолодитися красою і величчю історичних міст.

РІШЕННЯ

За допомогою мобільного додатку можна здійснити екскурсії історичними центрами трьох міст — Києва, Львова та Кам'янця-Подільського. Згодом мобільний гід буде доповнюватися інформацією про інші міста України.

Основна мета програми — розвиток внутрішнього туризму. Vkraina Travel 3G створений двома мовами: українською та англійською. Тому іноземні туристи також зможуть повною мірою оцінити красу українських земель, подорожуючи тільки зі своїм смартфоном.

Функціонал програми дозволяє вибрати для себе один із декількох маршрутів по місту. Також користувачі додатку можуть оцінити маршрут або окрему точку — так буде формуватися рейтинг як цілих маршрутів, так і окремих локацій. Усі можливості програми користувачі можуть оцінити завдяки технології зв'язку нового покоління. Саме в зоні покриття 3G мандрівникам доступний ексклюзивний, більш «важкий» аудіоконтент, який був би неможливий для завантаження або прослуховування в мережі 2G.

ПОСЛУГИ

Розробка додатків, Створення відео, Технічна підтримка
Деталі проекту
ПОДІЛИТИСЯ
ВУЛ. ВЕРХНІЙ ВАЛ, 2А
2 ПОВЕРХ
КИЇВ, 01032, УКРАЇНА