ДВА В ОДНОМУ

СИТУАЦІЯ

Ultrabook «2 в 1» від Intel — це пристрій преміум-класу, який забезпечує користувачеві оптимальне поєднання продуктивності і часу автономної роботи. Крім того, він дозволяє миттєво перемикатися між планшетом і ноутбуком.

Пристроїв класу «2 в 1» на ринку в 2014 році від різних виробників було представлено достатньо, але не було чіткого позиціонування з точки зору досвіду користувача. Ситуація погіршувалася економічною кризою в Україні, купівельна спроможність споживачів різко знизилася. Покупці стали набагато ретельніше та обережніше підходити до вибору техніки.

Напередодні 2015 року, коли на ринку з'являлася ще більша кількість нових, тонких, потужних і стильних ноутбуків, настав найкращий момент для того, щоб представити універсальний Ultrabook «2 в 1» від Intel, як «Вибір без вибору».

АУДИТОРІЯ

Ми вирішили звернути увагу на пристрої класу «2 в 1» тих, хто веде активний спосіб життя і намагається поєднувати роботу з розвагами і творчістю. Це споживачі з великих міст України, які можуть собі дозволити придбати ноутбуки в ціновій категорії понад 10 000 гривень.

ЗАВДАННЯ

Виділити пристрої класу «2 в 1» для споживачів:

  • Забезпечити охоплення цільової аудиторії.
  • Залучити аудиторію в комунікацію з брендом і познайомити з продукцією.
  • Стимулювати продаж пристроїв для всієї категорії.

РІШЕННЯ

Ми вивчили поведінку споживачів у процесі вибору техніки в цифрових каналах (соціальні мережі, форуми, відгуки на сайтах інтернет-магазинів) і прийшли до наступного інсайту: «Люди використовують ноутбук, коли їм потрібно, а планшет — коли хочуть». Сучасний покупець проводить багато часу в інтернеті, досліджуючи інформацію, вивчаючи відгуки про продукт, що його зацікавив. Ми помітили, що в точці продажу покупці охочіше довіряють новій інформації, яка і допомагає прийняти рішення про покупку. Ми розмістили інтерактивний комікс у спеціальному розділі інтернет-супермаркету Rozetka.ua. Доступ до історії з інформативного банера на сайті магазина отримали всі користувачі розділу «Ноутбуки». Таким чином ми сфокусувалися на аудиторії, яка вже була зацікавлена або вивчає пропозицію по ноутбукам безпосередньо в точці продажу. Ми задіяли сторінку бренду Intel в мережі Facebook, де в період роботи проекту інформували людей про сам проект, розповідали про особливості пристроїв класу «2 в 1» і знайомили з конкретними моделями від різних виробників.

РЕЗУЛЬТАТ

На тлі падіння купівельної спроможності і бар'єрів на сприйняття «реклами, що продає», «цінової» реклами з пошукових систем, медіа, прайс-агрегаторів та ін. ми знайшли можливість виділити всю категорію нових для користувача пристроїв безпосередньо в інтернет-магазині, куди він уже прийшов визначатися з купівлею, і в ігровій формі спростили йому процес вибору.

За підсумками реалізованої кампанії ми досягли наступних показників:

— За перший місяць роботи проекту на сайті продали 441 пристрій класу «2 в 1».

— 658 535 — становило охоплення користувачів у проекті.

— 59 035 — кількість користувачів, які пройшли тест і отримали персональні рекомендації з пристроїв із можливістю їх покупки безпосередньо на сайті інтернет-магазину.

— Більшість користувачів поверталися на сайт і брали участь у проекті повторно: 6:54 становив середній час на сайті і 66% повернулися до тесту, щоб пройти його з новим поведінковим результатом і персональними рекомендаціями.

ПОСЛУГИ

Створення сайтів, Створення відео
Деталі проекту
ПОДІЛИТИСЯ
ВУЛ. ВЕРХНІЙ ВАЛ, 2А
2 ПОВЕРХ
КИЇВ, 01032, УКРАЇНА