СТОПБІЛЬ

ПРОБЛЕМА

За даними міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch («Неконтрольований біль», 2011 р.) і українських громадських активістів, щороку майже 428 тис. осіб в Україні потребують ефективного знеболюючого, надання паліативної допомоги та полегшення симптомів невиліковних хвороб. Разом із ними страждають їхні близькі, рідні люди, і часто, через незнання і байдужість оточуючих, таке життя перетворюється на суцільні тортури. Про цю проблему в Україні практично не говорять, про неї знають мало.

ІДЕЯ

Ресурс stoppain.org.ua реалізований у рамках інформаційної кампанії «StopБіль» і захищає право кожної людини на гідне життя всупереч діагнозу, невиліковного болю і життєвих обставин.

Біль — це не норма і не можна забирати в людей їхнє право жити гідно до останньої миті. Тому місія сайту — донести до хворих і їхніх близьких, що лікувати біль можна й потрібно, а до громадськості і влади, що проблема болю все ще гостра і потребує швидкого і ефективного вирішення.

РІШЕННЯ

Сайт інформаційної кампанії StopPain повинен стати інструментом, який допомагає кожному онкопацієнтові або його близьким домагатися своєчасного й адекватного призначення знеболювання. Сьогодні, коли зусиллями активістів, правозахисників в Україні доступний таблетований морфін, коли внесені зміни в законодавство, ми хочемо закликати людей не опускати руки, домагатися призначень. Жити без болю можна, він лікується.

Робота над сайтом велася більше року для збору всіх необхідних матеріалів, опрацювання інструментів допомоги і впливу, контактів правозахисників, адрес і алгоритмів у питаннях паліативної допомоги.

На сайті можна отримати інформацію про те, як діяти, якщо відмовили в знеболюючих препаратах, отримати правовий захист, знайти хоспіси, в які можна звернутися, і аптеки, де продають знеболююче.

Кожен небайдужий зможе приєднатися до руху «СтопБіль» і простягнути руку допомоги: підписати петицію в Міністерство охорони здоров'я України, поділитися своєю історією, написати статтю про проблему або просто розповісти світові, що труднощі в лікуванні болю є і з ними потрібно боротися.

Участь у створенні проекту взяла українська актриса Ірма Вітовська, особисто знайома з проблемою лікування болю, голос якої на сайті супроводжує інтерактивну історію.

ПОСЛУГИ

Створення сайтів, Створення відео, Розробка UX - стратегії
Деталі проекту
ПОДІЛИТИСЯ
ВУЛ. ВЕРХНІЙ ВАЛ, 2А
2 ПОВЕРХ
КИЇВ, 01032, УКРАЇНА