БІТ МІСТА

ЗАВДАННЯ

У 2015 році ми отримали право на розробку діджитал-кампанії в рамках глобального проекту Pepsi Challenge, включаючи активацію Beats of the City.

Завданням агентства було створення захопливої механіки для української аудиторії бренда з простою ідеєю та хорошим вірусним потенціалом на базі користувацького контенту.

ІДЕЯ

Сигнали автомобілів у годину-пік, шум прибою, парове шипіння кавоварок — ці та багато інших звуків кожен із нас чує в рідних містах. Але чи зможе колонка відтворити ці звуки, зберігаючи всі деталі і занурюючи в атмосферу міста?

Спільно з українським брендом акустики Pototskiy ми вирішили створити лімітовану серію колонок, за допомогою яких можна почути звуки міст, а також прослухати треки, створені на їх основі, в проекті Pepsi Challenge: Beats of the City.

РІШЕННЯ

За основу акустичної системи від Pepsi взяли модель портативної hi-fi колонки Pototskiy Junior, дерев'яний корпус і два потужних динаміка якої створюють умови для бездоганної якості звучання, а наявність ємкого акумулятора дозволяє саундсистемі працювати до 15 годин в автономному режимі.

На дизайн колонки надихнула сама банка Pepsi. Її колірна схема й накреслення логотипа ідеально лягли на дерев'яний корпус акустики, на якому, до речі, поставили свої автографи головні натхненники проекту — The Maneken та Onuka.

Саундсистема була розроблена спеціально для проекту Pepsi Challenge: Beats of the City, в якому звичайні користувачі та професійні DJ могли створити треки, засновані на звуках рідного міста.

ПОСЛУГИ

Інтегровані кампанії / 360, Соціальний маркетинг / SMM, Створення сайтів, Створення відео
Деталі проекту
ПОДІЛИТИСЯ
ВУЛ. ВЕРХНІЙ ВАЛ, 2А
2 ПОВЕРХ
КИЇВ, 01032, УКРАЇНА