ЧОРНА ПЕРЛИНА

ЗАВДАННЯ

ТМ «Черный жемчуг» в Україні був необхідний новий сучасний сайт, щоб знайомити користувачів із компанією, асортиментом продукції, забезпечити можливість придбання товарів без розвитку функціоналу повноцінного інтернет-магазину.

ІДЕЯ

Ми створили «Сайт без віку»:

«Просто подивіться у вікно. Там квітень. Синє небо. Зелене листя. Просто відкрийте вікно десктопа. Сайт для жінок. Вік — не для них. Як його міряти? Не складати, не множити. Якщо вже й вимірювати вік, то не роками. Посмішками, променями, пелюстками, намистом, сльозами, танцями, обіймами, снами. Передчуттям, захопленням, завтрашнім днем. Так що віку немає. Є тільки квітень. Він буде завжди. У будь-якому разі — ось у цьому вікні: http://blackpearl.com.ua».

РІШЕННЯ

Сайт бренда містить:

— систему смарт-фільтрів з градацією за віком, типами продуктів, підбором засобів, схожих за параметрами і поведінкою користувачів на сайті;

— вибір за складом, ефектами, і замовлення продукту онлайн через мережу партнерських магазинів;

— за допомогою алгоритмів підбору продукції можна отримати персональну програму догляду, пройшовши інтерактивне опитування, яке враховує всі характеристики: вік, тип шкіри та її особливості;

— навчальний блок із порадами експертів й анімованими порадами демонструє особливості застосування різних типів косметичних засобів з лінійки бренда та ін.

ПОСЛУГИ

Створення сайтів, Дизайн контенту, Створення відео, Розробка UX - стратегії
Деталі проекту
ПОДІЛИТИСЯ
ВУЛ. ВЕРХНІЙ ВАЛ, 2А
2 ПОВЕРХ
КИЇВ, 01032, УКРАЇНА