Бренд:  Sibolle

Sibolle

  • Ситуація

    Наш клієнт – виробник дизайнерських бутлів для води з нержавіючої сталі – S’bottle. Єдиний в Україні та Європі, хто виготовляв таку тару для води.
    Компанія звернулася до нас у 2017 році, щоб створити преміальний бренд, який зможе продавати бутлі по 40 євро у різних країнах та закріпити місце на ринку у високому ціновому сегменті, якого не існувало в Україні.

  • Рішення

    Запропонували компанії запустити преміальні продукти та сервіс під єдиною маркою Sibolle. Виокремили три напрямки: бутель, вода та сервіс. Побачили потенціал бренда у сервісному бізнесі – виготовлення дизайнерських кулерів та супутніх люксових аксесуарів. Вода теж мала відповідати якості тари, так з’явилася Sibolle Alpine – лужна вода з альпійського джерела.
    Запустили іміджевий сайт, онлайн-доставку, «Бутик води» у торговельному центрі Києва MANDARIN MAISON та повноцінний консьєрж-сервіс для клієнтів.

Айдентика

Sibolle, як захисна оболонка, зберігає усі корисні властивості води та дозволяє відчути її у повній мірі. Ідея бренда закладена у слоган «Sibolle. Sense of water».
Ми хотіли досягти відчуття природності самого бренда Sibolle через його айдентику та фірмовий стиль. Передали це у плавних та прозорих формах, кольорах, запозичених з австрійських пейзажів, природних патернах та ілюстраціях. Для логотипа обрали простий і чистий образ – краплю як символ води та захисну оболонку, яка її зберігає.

Сайт

Результати

У лютому 2019 року, компанія продала 109 000 літрів води для 610 клієнтів-домогосподарств. Перші 14 місяців роботи Sibolle – це 38 доставок у день і 22 співробітників. Динаміка продажу у місяць зросла на 9%, а кількість клієнтів – на 13%. Бренд визнали за межами України. Sibolle отримав нагороди на виставках Парижа, Дубая, Нюрнберга, Москви та Давоса.

Кейс

Схожі проєкти

ПортфоліоПортфоліо