Бренд:  Nozi

Nozi

Ситуація

Компанія «Omaks International» виробляє панчішно-шкарпеткові товари ще з 1997 року. І якщо вироби для дорослих завжди виходили під окремими брендами, то дитяча продукція була небрендованою.

Дитячі товари Omaks мали конкурувати з іншими такими ж «no name» українськими виробниками. Крім того, ситуацію ускладнювала імпортна польська продукція з яскравим помітним брендингом і дизайном.

  • Задача

    Допомогти клієнту створити перший український дитячий бренд панчішно-шкарпеткових виробів, який би було неможливо не помітити на полицях.

    Тож ми мали розробити ім’я, ідею бренду та дизайн упаковки для всього дитячого асортименту товарів: шкарпетки, колготки та легінси.

  • Ідея

    Ми придумали «Nozi»! Так мами українською ласкаво називають ніжки своєї малечі. Саме їх увагу ми й хотіли привернути такою назвою бренду. А увагу малечі — іграшковою упаковкою у вигляді милих персонажів.

Ідея логотипу

Лагідна назва бренду супроводжується намальованим від руки шрифтовим логотипом. Дизайн літер м’яких заокруглених форм, а остання стилізована під відбиток дитячої ніжки. Логотип різнокольоровий, як і улюблені іграшки й конструктори малечі.

Кольори

Фірмова колірна гама складається з чотирьох основних і шести допоміжних. Основні кольори — виключно для логотипу, а шість допоміжних — для різнобарвності.

Шрифт

Основний фірмовий шрифт доповнює намальований від руки логотип. Має такі ж «дитячі» заокруглені форми. Додатковий шрифт — більш стриманий, для ділової документації бренду.

Фірмовий патерн

Патерн символізує динамічний світ дитини, його фантазії, мрії. Дитяча стилістика чітко передається за рахунок колористики та заокруглених форм усіх елементів. Загалом патерн передає настрій дружби, турботи і певної м’якості.

Упаковка

12 різних упаковок – 12 героїв із власними характерами та своїми особливостями. Персонажі розділені на 3 групи для різного віку дітей. Всередині кожної упаковки — вкладка з інформацією про персонажа, розмальовка і магніт з його зображенням.

Персонажі

Упаковка

Схожі проєкти

ПортфоліоПортфоліо